Kontakt

BOOKING

Vi mottar mange henvendelser, det kan ta tid, men vi lover at alle skal få svar. Når det gjelder bookinghenvendelser så er det best for oss å få demoer, lydsnutter og annet elektronisk. Evt. at du henvender i mail til sider hvor vi kan laste ned dette. Vi er også glad i vinyl.

We recieve alot of booking requests so it may take some time, but we promice that everyone will get a reply. Please do not send us mp3’s attatched in your mail, preferably just send us a (bandcamp/soundcloud) link or a good old CD. We also love vinyl.

GJENGLEMT | FORGOT SOMETHING?

Vi mottar en del henvendelser på gjenglemte artikler på BLÅ. For de av dere som har glemt igjen noe ber vi dere se gjennom kalenderen og ta turen innom under våre åpningstider. Gjenglemte ting blir lagret hos oss i maks 10 dager.

From time to time people forget personal items at BLÅ. Please have a look at our program, and stop by when we are open. Ask the bartenders for assistance if you’ve forgotten something. Items will only be stored for 10 days. 

KONTAKTPERSONER:
Daglig leder: Eyvind Brox eyvind@blaaoslo.no
Booking/Klubb- & Markedsføringsansvarlig: Patrick Hauge patrick@blaaoslo.no
Booking/Konsert & Markedsføring: Sten Ove Toft toft@blaaoslo.no
Booking & Markedsførings-assistent: Ingrid Bones ingrid@blaaoslo.no
Barsjef/Bar: Nils Brynildsen Sandegren nils@blaaoslo.no
Teknisk Ansvarlig / Technical:  Fredrik M. Ellingsen teknisk@blaaoslo.no

Postadresse | Postal address

BLÅ
Brenneriveien 9c
0182 Oslo
NORWAY