Fotball-VM på BLÅ

FOLLOW OUR FACEBOOK EVENT FOR UPDATES ON WHAT MATCHES WE’RE SHOWING

 

Er fotball den nye jazzen? Vi skal kanskje ikke dra det så langt, men i sommer så skjer det ihvertfall en helt spesiell fusion-session på BLÅ. For første gang viser vi Verdensmesterskapet i Herrefotball på storskjerm på uteserveringa!

I en hel måned – fra 14. juni til 15. juli – kommer vi til å gi dere lærkulesamspill, kortbukseimprovisasjon, fritaktikk, polyfonisk grisespill, solo-raid, New Orleans-pasninger, Heavy Metal, Brassbrasser, «Det utvidede hands-begrepet» og Avant-Garde-scoringer på storskjerm, samt mye, mye mer ut over de sedvanlige 2×45.

 

PROGRAM:

Torsdag 14. juni:
17.00-18.45: Åpningskamp! Russland – Saudi Arabia

Fredag 15. juni:
Kampene utgår denne dagen grunnet et annet arrangement

Lørdag 16. juni:
12.00-13.45: Frankrike – Australia
15.00-16.45: Argentina – Island
18.00-19.45: Peru – Danmark

Søndag 17. juni
14.00-15.45: Costa Rica – Serbia
17.00-18.45: Tyskland – Mexico
20.00-21.45: Brasil – Sveits

Mandag 18. juni:
14.00-15.45: Sverige – Sør-Korea
17.00-18.45: Belgia – Panama
20.00-21.45: Tunisia – England

Tirsdag 19. juni:
14.00-15.45: Colombia – Japan
17.00-18.45: Polen – Senegal
20.00-21.45: Russland – Egypt

Onsdag 20. juni:
14.00-15.45: Portugal – Marokko
17.00-18.45: Uruguay – Saudi Arabia
20.00-21.45: Iran – Spania

Torsdag 21. juni:
14.00-15.45: Danmark – Australia
17.00-18.45: Frankrike – Peru
20.00-21.45: Argentina – Kroatia

Fredag 22. Juni:
14.00-15.45: Brasil – Costa Rica
17.00-18.45: Nigeria – Island
20.00-21.45: Serbia – Sveits

Lørdag 23. juni:
14.00-15.45: Belgia – Tunisia
17.00-18.45: Sør-Korea – Mexico
20.00-21.45: Tyskland – Sverige

Søndag 24. juni:
14.00-15.45: England – Panama
17.00-18.45: Japan – Senegal
20.00-21.45: Polen – Colombia

Mandag 25. juni:
16.00-18.45: Uruguay – Russland
20.00-21.45: Iran – Portugal

Tirsdag 26. juni:
16.00-17.45: Danmark – Frankrike
20.00-21.45: Nigeria – Argentina

Onsdag 27. juni:
Kampene utgår denne dagen grunnet et annet arrangement

Torsdag 28. juni:
16.00-17.45: Senegal – Colombia
20.00-21.45: England – Belgia

Lørdag 30. juni:
16.00-17.45: Frankrike – Argentina
20.00-21.45: Uruguay – Portugal

Søndag 1. juli:
16.00-17.45: Spania – Russland
20.00-21.45: Kroatia – Danmark

Mandag 2. juli:
16.00-17.45: Brasil – Mexico
20.00-21.45: 1G – 2H

Tirsdag 3. juli:
16.00-17.45: Sverige – Sveits
20.00-21.45: 1H – 2G

Fredag 6. juli:
16.00-17.45: Kvartfinale 1
20.00-21.45: Kvartfinale 2

Lørdag 7. juli:
16.00-17.45: Kvartfinale 3
20.00-21.45: Kvartfinale 4

Tirsdag 10 juli:
20.00-21.45: Semifinale 1

Onsdag 11. juli:
20.00-21.45: Semifinale 2

Lørdag 14. juli:
16.00-17.45: Bronsefinale

Søndag 15. juli:
16.00-17.45: Finale